Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-09, 13:09   #704
floe85
Przyczajenie
 
Avatar floe85
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Modelka na zdjęciu nie ma na głowie jednego koloru, to pierwsza sprawa Tak czy inaczej, jeśli masz włosy rozjaśnione aż 12 to woda 9% jest absolutnie za mocna celem zejścia do poziomu 8, zniszczysz sobie niepotrzebnie włosy, a farba będzie znikać błyskawicznie (zresztą pewnie przez kilka farbowań i tak będzie z tak bardzo rozjaśnionych włosów, ale to trzeba przecierpieć ). Odradzałabym też złoty refleks na popielaty, może bezpieczniej byłoby za pierwszym razem położyć 8,0 i zobaczyć co wyjdzie. Taką ostrożność doradzam dlatego, że poziom 12 to już włosy bardzo silnie rozjaśnione i - w zależności od tego ile i jak farbowałaś tym odcieniem - mogą być też mocno uwrażliwione, co za tym idzie położenie refleksu złotego (3) na popielaty (1) niesie za sobą rezultaty, których przewidzenie jest wątpliwe Byłoby dobrze, gdybyś napisała ile farbowałaś włosy na poziom 12, jaki jest ich stan i jeśli masz możliwość wstawiła zdjęcie swoich włosów, to bardzo ułatwi porady

Tak, wiem modelka ma wielotonowy bnlond ale ogólnie bardzo jest zbliżony do mojego naturalnego blondu.
12 farbowałam 2 razy, wcześniej przez jakiś rok 10, a jeszcze wcześniej rozjaśniałam u fryzjera, rozjasniaczem nie farbą. Farbuje raz na 2 m-ce, włosy są w dobrym stanie. Nie są zniszczone, a wyglądają tak jak widać na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo0131.jpg (40,5 KB, 14 załadowań)
floe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując