Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-28, 19:16   #441
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
Witajcie,

jestem początkującą w tym temacie na razie nie używałam żadnego mineralnego podkładu,

po wielu latach natknęłam się na Bare Minerals i w porównaniu z innymi wypadł najlepiej jednak to jeszcze nie jest to dlatego postanowiłam się przełamać i poszukać czegoś naprawdę rewelacyjnego

mam skórę nadwrażliwą, z lekkim rumieniem, płytko unaczynioną, mieszaną z pojawiającymi się od czasu do czasu "niespodziankami" największy problem to mega pory

BM miałam odcień Fairly Light i uważam że jest ok (((choć czasami zastanawiam się czy nie powinnam mieć Golden Fair ze względu na żółtą skórę w okolicy oczu a właściwie dookoła oczu widać na fotce))) ale szukam zatem podobnego odcienia ale innej formuły jakby to powiedzieć mniej takiej suchej proszkowej bo coś zaczyna mi ona nie służyć

dodaje fotki pierwsze są w świetle dziennym dalsze w nocnym ale się nie przerażajcie tylko pomóżcie
Przepraszam, że tak bez wstępów, ale czy byłaś u endokrynologa? Wydaje mi się, że zarówno pory jak, jak i błyszczenie się twarzy, to nie jest Twoja "uroda" a efekt zaburzonej gospodarki hormonalnej, patrząc po włoskach na twarzy.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując