Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-11, 22:12   #325
karina1121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Tyna29 rozumiem Cie, ja po kilku latach używania depilatora miałam ten sam problem- problem z wrastaniem, problem z nałogiem "dłubania" i wyciągania włosków, zmasakrowałam sobie nogi i też było mi wstyd założyć coś krótkiego, ew gdy miałam bardzo opalone nogi nie było tak źle. Postanowiłam coś z tym zrobić i ok rok temu poszłam na pierwszy zabieg laserowy + mocne postanowienie "nie dłubania". Po roku moje nogi wygladaja naprawde dobrze (w porównianiu z tym co było). A byłam na 4 zabiegach w salonie.
Kup sobie rękawicę do mycia lub szorstką gąbkę, masuj, wcieraj balsamy. Wierzę, że i Tobie się uda! Jeśli masz jeszcze jakieś ranki to polecam Sudocrem lub Zinalfat na zagojenie, obiecaj sobie nic już nie drapać, zobaczysz że to zaprocentuje!

Trzymam kciuki! A jeżeli masz ciemne włoski to jestem prawie pewna, że będziesz zadowolona z domowego lasera ja nie licze na stałe usunięcie włosów ale po kilku zabiegach naprawdę jest różnica i komfort w utrzymaniu skóry w dobrym stanie w porównianiu ze zwykłym depilatorem!
karina1121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując