Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 23:10   #1614
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Też kupiłam pomadki, chociaż nie powinnam Ale przynajmniej dość szybko zużywam. No i ochronna zawsze się przyda - co jakiś czas podrzucam jakąś Tż, bo zawsze twierdzi 'ja się nie znam, wybierz mi coś'
Będę stać na straży wstrzemięźliwości od zakupów w wątku :cojest:
Oj, ktoś taki bardzo się przyda.
Ja tam zakupów pomadek ochronnych nie żałuję.
Teraz otworzyłam balsam jajeczko Body Club truskawka, który kupiłam na poprzedniej promocji w rossmanie i jest super.
Fajny zapach, chyba lekko słodkawy smak (albo jego złudzenie), wygodny w użyciu. Na teraz w sam raz. Cieszę się, że mam zachomikowany jeszcze jeden.
Małe zapasy warto mieć, ale najlepiej rzeczy najczęściej używanych no i rozsądnych rozmiarów. Ja już mniej więcej wiem ile i czego mogę zachomikować, a czego nie warto chomikować wcale.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Jak Wam idzie odwyk od niepotrzebnych zakupów? Trzymacie się?
Ja się staram. Nie mam polityki "zero zakupów", ale unikam zbędnych zachcianek, impulsów, zakupów na poprawę nastroju itp.
Staram się kupować rzeczy najpotrzebniejsze, w sposób przemyślany, nie robić za dużych zapasów, najpierw zużywać, przeglądać co już mam, a dopiero potem kupować nowe.
Z promocji korzystam, ale staram się robić to z głową, na spokojnie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora