Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-23, 16:29   #4307
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;62147171]To jeszcze raz ja. Przyjrzałam się sobie dokładnie i poprawiam odpowiedzi na pytania:


1.Jak się opalasz
Najpierw na czerwono, po kilku godzinach zostaje szary brąz.

2. Kolor oczu
Brązowy. Wokół ciemna obwódka. Brwi ciemny brąz, rzęsy czarne.

3. Piegi
Po dosłownie 3 sztuki w kącikach wewnętrznych oczu i kilka na nosie. Kolor brązowy chłodny. Robią się bardziej widoczne pod wpływem słońca.

4. Cera
Blada, szarawa. Cienie pod oczami z widocznymi fioletowymi naczynkami. Pasują mi podkłady w odcieniach neutralnych.

5. Naturalny kolor włosów
Ciemny mysi brąz

6. Kolor ust
Blado różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w szarościach, pudrowym czy bladym różu, mięcie. Nie pasują mi żadne mocne kolory, pomarańcze, czerwienie.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
nie

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?
nie

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
tak

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne
Raczej chłodne.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
Wyglądają nienaturalnie i odwracają uwagę od twarzy.[/QUOTE]

pierwsza myśl - soft summer; o ile faktycznie pasują te przykurzone kolory takie zdanie mi się nasuwa z Musierowicz - "popołudnia w sierpniu pachną już jesienią" - i to jest dokładnie to, wszystko się ociepla, wytłumia, jest spokojnie, troszkę nostalgicznie o tu jest bardzo ciekawy artykuł o ss: https://12blueprints.com/soft-summer...olour-and-ces/ (oczywiście mogę się mylić )
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora