Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-12, 16:49   #2496
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam Was blondyneczki Jestem tu nowa, choć wcale się taka nie czuje bo śledzę Wasze poczynania od dłuższego czasu
Przedstawie się: naturalny kolor: średni blond; obecny kolor: bardzo jasny blond-oczywiście dążyłam do odcienia popielatego, ale nie najlepiej się to dla mnie skończyło. Przetestowałam wiele farb i wszystkie rozjaśniały moje odrosty na rudawo, aż znalazłam Palette XXL Mroźny blond który wychodził ślicznie-bardzo jasny słomkowy. Nie wiem co mnie podkusiło ale spróbowałam mroźnego blondu z serii COOL BLONDS- tragedia Wyszły mi granatowo-fioletowo-siwe włosy... postanowiłam się ratować moim XXL'em ( w między czasie zmienili opakowanie i najprawdopodobniej formułę) który przyciemnił mi włosy, wprawdzie mój "cudny" siwofioletowy kolor już się spłukal ale włosy nie są takie jasne jak były. Czekam z niecierpliwością na wyniki eksperymentu Kachuli82, bo sama się przymierzam do zakupu farbki Chantal Prosalon. Mam zamiar pomieszać specjalny popielaty blond i specjalny naturalny blond, na wszelki wypadek żeby znowu nie być siwulką Szkoda tylko że nie widziałam próbnika na żywo, a jedynie w internecie, a wydaje mi się że ten popielaty jest strasznie ciemny...
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora