Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-09, 07:27   #648
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Zaraz ponadrabiam co napisalyscie, bylam dzis w Warszawie i kupic pierwszy miekki stanik co nie bylo latwe, jak wyjelam z niego fiszbiny zdeformowal sie No ale tylko miesiac a potem fiszbinki
Projektu Dzoany Krupy

kitkulka
no Tobie wychodzi idealnie ta Londa
Mi to sie dopiero mop po niej robil
tylko sam stanik kupiłaś? nie wierze pokazuj wszystko

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jestem i mam fotki po wellatonie 12/1 przepraszam za zwłokę ale siostra mi dziś porządnie w kość dała ach no i niedługo wkleję do albumu z buźką to powiecie mi czy mi dobrze w tak jasnym blondzie a teraz uciekam nadrabiać
bosko

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
pięknie pięknie jak zwykle i pomimo, że kładłaś na całość wcale nie wyszło szaro ślicznie



czekam teraz na Twoje foty



dziękuję hmm to chyba czas najwyższy zafarbować
momencik

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
blondasy wkleiłam foto do albumu, powiedzcie proszę czy dobrze mi w takim jasnym blondzie? bo Tż dziś mi się namarudził, że już za jasno dla niego nie wiem co mu się dzieje bo zawsze wolał mnie w jaśniutkich




no to musisz go zagonić
jest ślicznie bardzo pasuje Ci
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora