Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-17, 10:05   #4777
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
kiedyś kupiłam i już po jakiś 3-4 posmarowaniach miałam sieczkę owszem moja skóra(nie kwaszona wtedy) już po jednym posmarowaniu była taka zregenerowana, fajnie odżywiona, zmiękczona ale jak on mnie zapchał to szok całe tygodnie gule-bo to nawet nie były powierzchowne pryszcze, leczyłam no i mi bardzo oczy podrażniał ale mi ogólnie kosmetyki z Ziaji nie podeszły i w tamtym okresie czasu miałam większe kłopoty z cerą



na hormonach miałam ładną cerę, przed hormonami w sumie też ale na tabsach jeszcze ładniejsza armagedon nastąpił pod odstawieniu a musiałam odstawić bo zaczęły się kłopoty z żyłami, drętwienie jednej nogi, ściski, kurcze, jakby początek żylaków których na razie nie mam ale żyły mam dość widoczne i jak gorąco jest to bardzo mi wyłażą

Kiedyś miałam zupełnie niewidoczne żyły, gołe nogi wyglądały jak w rajstopach,a po estrogenach popękały mi naczynka na udach i właśnie te żyły na całych nogach bardzo mocno widoczne się stały. Parę miesięcy po odstawieniu tabletek miałam bardzo nieregularny okres i kłopoty z cerą, zrobiłam podstawowe badania hormonalne i wyszły dobrze
U mnie aktualnie to dieta w 90% odpowiada za stan cery a w zaledwie 10% pielęgnacja. Gdybym teraz zjadła cokolwiek z glutenem, cukrem czy pewne owoce lub ogólnie coś przetworzonego i pofolgowałabym sobie z węglami od razu miałabym pryszcze
ja narazie (odpukac!) bardzo jestem z tego kremu zadowolona, aczkolwiek zobaczymy za jakis czas jak moja skora zareaguje na niego
co do zyl, przykro czytac, ze komus tak szkodzi, jedynie mam nadzieje, ze mi sie nic nie stanie po nich, aczkolwiek moja siostra przez wiele wiele lat uzywa i nic sie nie dzieje, moze i ja tak bede miec? ^^
co do diety - oprocz laktozy na moja skore nic nie dziala ale ciesze sie, ze znalazlas przyczyne, u mnie to ewidentnie hormony ;c
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora