Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-27, 21:35   #3512
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Z pędzli mam: Bdellium Tools, Hakuro, EDM, Pixie, Lily Lolo
(flaty i kabuki).
Nakładałam też jak puder pędzlem do pudru, oraz rozrzedzone skrobią (taki puder koloryzowany).
Aplikacja: na mokro podkład wchodził w pory i robiły się kropki, musiałam na sucho.
Jako primery i jako finishery : Dry-Flo, różne rodzaje krzemionki, Hauschka, dodatki mikrosfer silikonowych i jedwabiu, miałam tez próbki Kryolana, Angel Dust Amilie.
Pod: filtr (nie da rady), kremy lżejsze, cięższe, sera, nic.
Efekt był raz gorszy, raz lepszy, ale naturalnie wyglądało to tylko przez pierwszą godzinę - dwie. Potem zwyczajna tapeta, na pewno nie naturalny makijaż. Zresztą najlepiej widać na zdjęciu.
O matko, no to faktycznie trochę tego przerobiłaś...

Ale nie martw się, moim zdaniem masz tak piękną buźkę, że nie musisz wcale używać podkładu Kwestia jeszcze odpowiedniego doboru filtra, ewentualnego przypudrowania żeby Cię nie bieliło i będzie super!

Podkład moim zdaniem nie wygląda jak tapeta, ale myślę że to kwestia trochę innego postrzegania tego pojęcia Po prostu strasznie wzmaga błyszczenie i podkreśla pory, które normalnie nie są tak widoczne. A to wersja matująca czy kryjąca?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora