Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-11, 20:24   #48
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Cathy wyglądasz cudnie! Jakie tam pory - cera marzenie! Wszystko śliczne, umiesz podkreślić urodę i super cieniujesz oczy
dziękuję Ci bardzo I wciąż czekam, aż znowu zaczniesz szaleć na MM Cieniowanie? Akurat tu się za bardzo nie przykładałam, bo wiedziałam, że na MM tego nie umieszczę (dziewczyny by mnie zjadły ) - ot, tak się pomazałam, co by listonosza nie straszyć wyglądem, gdyby akurat do mnie zajrzał (a nie zajrzał i nic nie przyniósł )
a co do cery... oj wrzucę w końcu to zdjęcie bez podkładu, wrzucę, to sobie obejrzycie

Frantic - małpa jesteś Bez obrazy ... No wiesz ? Ja tam myślałam, że powiesz coś w stylu "eee, nie jest na pewno tak źle", a Ty mi tu... ?
Pędzel rzeczywiście chyba do rozświetlacza się nada, bo rzeczywiście, climax na ręku wydawał się dość błyszczący (nawet całkiem mocne "dość"), a na policzku już nie...
Ty mnie tu nie kuś mieszankami żadnymi, bo wiesz, że ja słabą wolę mam A na koncie niedługo 2 cyfrową sumę zobaczę, jak tak dalej pójdzie Nie zamawiałam i zamawiać nie będę.. nie będę... nie będę
A champagne za mną chodzi i chodzi... ale nie.. nie będę...
Ja akurat lubię błysk na twarzy i przeważnie wybieram róże z połyskiem, ale czasem rzeczywiście przyda się nieco bardziej stonowany efekt.
Tylko, że dobrego pędzla do różu nadal nie mam.. A na blusche widziałam dostępny ten do różu.. Nic, twardo czekam na jakąś sensowną promocję na EDM

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-11 o 20:31
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując