Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-13, 19:10   #441
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
to wymianke zrobisz
no ja własnie odkryłam, że chyba czas na wpisanie swojej listy na wymiankowym, ale jakoś tak mi szkoda się z niektórymi rzeczami rozstać, że odsuwam od siebie tą decyzję jak najdalej
Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
cathy jak slicznie sie wpasowaly mineralki EGMno pieknie!!!!
a ja na razie nie tylko z EGM ale rowniez z lumiere sie na razie rozstac musze-strasznie sucha skore mam az strasznie sucha mimo nawilzania-porzadnego-chyba ze jeszcze niue trafilam na swietnie nawilzajacy kremik i ktoras pomoze bo nie chce rezygnowac z mineralkow
dziękuję
Sylwia, a może zerknij na moją pielęgnację (jeden z ostatnich postów na plotkowym), może czas na zmiany nie tylko w dziedzinie kolorówki, ale również pielęgnacji Ja się zakochałam i wsiąkłam w biochemię

dziewczyny, własnie sobie zamówilam dużą anastasię A co, należy mi się na poprawę nastroju
Pranie, niesamowicie udało Ci się trafić z tą próbką dla mnie, bo nie wiem, czy bym akurat ten odcień wybrała podczas zakupów próbkowych, dlatego jeszcze raz dzięki- trafiłaś idealnie z odcieniem dla mnie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując