Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-09, 22:04   #2028
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kazde inne, nie chodzi dokladnie o kolor cery, no z tych odcieni ciagle dostepnych to 02 raczej sie na cala twarz nie nadaje
mythic to bardziej dla chlodnych typow, niektorzy uwazaja, ze lekko rozjasniaja inni, ze nic takiego sie nie dzieje
03 lekko ocieplaja cere bo maja takie malutkie zlote drobinki
najlepiej isc do sklepu i spr
to mozesz od razu wpisac 90zl i przynajmniej bedziesz miala spokoj
dzięki, właśnie o coś takiego mi chodziło! 02 w takim razie odpada, bo różów mam pod dostatkiem ;p przejdę się do perfumerii, zdecydowanie, ale z taką poradą zawsze łatwiej

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Pod wpływem wizażu kupiłam Mythic , nie jestem super bladziochem, ale bardzo dobrze się w nich czuję, jak nie przesadzam z ilością to mnie nie wybielają. BC podobno nie nadają się do cery tłustej, bo osadzaję się w porach. Jedne kobietki piszą, że BC je pociemniają, inne twierdzą,że nie. Po Mythic efekt jest bardzo dyskretny, na początku trchę matują, ale jak jest 30 st C to nic nie pomoże na świecenie ( no chyba, że matujący Isa Dory)
dzięki, właśnie mythic najbardziej przypadł mi do gustu. co do BC to wydawało mi się, że to dla opalonych cer, a ja raczej cały rok blada oj, kolejne oszczędzanie.. ;p
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora