Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-04, 19:15   #1007
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez khloe_ Pokaż wiadomość
dolce&gabbana ja mam właśnie te potrójne cienie - biały (z drobinkami) szary i czarny mat. Nie jest to rewelacja, szczególnie biały z drobinkami,który jest prawie niewidoczny, dużo go nakładałam a efekt słaby, szary tez kiepski.
oprócz tego mam tez 3 inne potrójne - 307 (brązowy beż,jasny rudo brązowy i ciemny brąz, wszystkie takie troche perłowe, ale nawet niezłe)
302 (beżowy,jasny fiolet i brązowo szary, tez maja perłowy połysk i nie sa rewelacyjne)
303 (szaro-fioletowy,niebieski, jasny zielony z mocniejszymi drobinkami, wszystkie kolory mają perłowy połysk i generalnie wygląda się w nich jak syrenka heh)
generalnie najbardziej jestem zadowolona z biało,szaro, czarnych.
Dziękuję Ci bardzo za opinię Będę się jeszcze im przyglądać, ale jak oglądałam testery to chyba nie zauważyłam brokatu w tym białym hmm. Ja mam cienie nr 301 i ten najjaśniejszy też jest prawie niewidoczny, sam brokat widać. Za to 2 pozostałe odcienie podobają mi się i dobrze współgrają ze sobą, ten różowy mógłby tylko nie mieć brokatu. Marzyłoby mi się, żeby brokat był tylko w wierzchniej warstwie

A co do zdjęć, to wiesz, moim zdaniem nigdy ich za wiele
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując