Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dylemat... trudno mi okreslic moj typ :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-16, 16:23   #1
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Red face

Dylemat... trudno mi okreslic moj typ :(


Witam!

Wiem, ze macie tysiace takich tematow... Probowalam sama zgadnac, aby Wam nie zawracac glowy, wyszukiwalam, lecz wyszlo na to, ze nigdzie nie pasuje.


1. Jak się opalasz - Opalam sie raczej szybko, w zyciu moze 2 razy sie spieklam, kolor jest raczej rozowawy, a opalenizna jest pozniej zlotawo-brazowa.

2. Kolor oczu -
zielono-szare, jednak niektorzy widza tam tez troszke niebieskiego, ale bardziej sa zielone i wokol zrenic jest zolta obwodka. Brwi i rzesy sa jasne.

3. Piegi -
po opalaniu mam czasami i sa takie zlotawe.

4. Cera -
mam jasna karnacje, jednak jest tak jakby zoltawa, moze nawet brzoskwiniowa. A jak sie rumienie, to chyba na rozowawy kolor...

5. Naturalny kolor włosów -
ciemny blond, raczej cieply

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) -
jest rozowawy

7. W jakich kolorach -
najwiecej komplementow uzyskuje, gdy mam na sobie cos czerwonego lub czarnego. W zielonym, khaki tez mi podobno ladnie. No i jeszcze rozowy... Ale taki bardziej zywy. We wszystkich odcieniach brazu, niektorych odcieniach szarego i w niebieskim wygladam okropnie. Jednak mam jeden szarawy sweter i jest nawet Ok.


Oczywiscie dodaje fotki. Na jednym jestem mloda, to bylo robione kilka lat temu, ale tam mam naturalny kolor wlosow i prawie zero makijazu, mam tylko pomalowane rzesy. Dolaczam tez moje oko w zblizeniu i cala twarz dzisiaj. Na tej fotce mam rozowawa cere, ale to wina zle dobranego podkladu. To byl moj drugi w zyciu jaki kupilam i szczerze mowiac, to nie wiedzialam, ze to dzieli sie na zoltawe i rozowawe, no i w ogole sie za bardzo na tym nie znam. Jednak widac szyje, wiec nie powinno byc problemu. Tak w ogole, to na zdjeciu widac duza roznice miedzy szyja a twarza, dziwne, bo w rzeczywistosci, to az tak sie nie rozni za bardzo, tylko rozowoscia.

To, co najbardziej mnie interesuje, to jakie moge dobrac cienie do takich oczu, no i przede wszystkim jakim jestem typem.

Dziekuje z gory bardzo za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (21,5 KB, 17 załadowań)
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...

Edytowane przez Ewusia
Czas edycji: 2007-03-23 o 21:28
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując