Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 15:14   #1156
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no to super przynajmniej wiem ze picie pokrzywy drozdzy i lykanie roznych suplemento daje korzysci
niektorym zakola sie powiekszaja wiec naprawde zarastanie ich to najwiekszy cud dlatego zapuscilam grzywke rok temu bo juz nie musze zaslaniac czola grzywka na cale czolo do brwi
dokladnie z tylu i z boku jest to samo -> jednak najwiecej wydaje mi ze jest wlosow nowych przy karku bo sa dziwnie krotkie..
Caskada,po pokrzywie tez mialas krostki biale? moglabys polecic z jakiej firmy pijesz.I jak pijesz te drozdze

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Yattamanka
wklejam dla porównania swój obecny kolor dziś mijają 3 dni od mojego przyciemniania a jak patrzyłam rano na nie w słoncu to był juz blond..tu robiłam przy oknie i już pochmurno jest wiec jakos tak zimno wyszło
Sliczny kolor
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora