Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład, puder, róż - co szkodzi młodej cerze ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-10, 20:10   #3
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Podkład, puder, róż - co szkodzi młodej cerze ?

Cytat:
Napisane przez szoooko123 Pokaż wiadomość
Hey, postanowiłam założyc nowy wątek tutaj. Chcę poznac wasze opinie.

Co sądzicie o makijażu w młodym wieku? 15 - 16 lat. Podkład, puder, róż etc. Czy tego typu kosmetyki niszczą cerę, przyczyniają się do jej przyszłych zmarszczek?
A co sądzicie o kosmetykach mineralnych, kremach tonujących, podkładach antybateryjnych? Co sądzicie o ich używaniu przy cerze tłustej / trądzikowej ?



pozdrawiam i liczę na ciekawą dyskusję.
Główną przyczyną zmarszczek jest promieniowanie słoneczne, kosmetyki mają znikomy wpływ
Podkłady mineralne na pewno młodej skórze nie zaszkodzą podobnie jak kremy tonujące. Jeśli masz ładną cerę to wystarczy puder, żeby zmatowić, ewentualnie krem tonujący. Podkład zostawiłabym na okazje typu impreza, wesele itp. A jeśli umiesz nałożyć róż i bronzer to używaj Ja maluję się od 16 roku życia i żałuję używania podkładów - cerę miałam ok, ale używałam, bo chciałam być doroślejsza. Teraz 4 lata później cieszę się, że mogę bez podkładu wyjść do ludzi, bo nie znalazłam jeszcze takiego, który by mi w 100% odpowiadał.
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując