Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 22:09   #1194
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Spróbuj przez kilka myć odstawić wszystko co zawiera silikony i polyquaternia. Możliwe,że włosy odzyskają nawilżenie, i puszystość. Przy obciążeniu silikonami po myciu tylko kilka godzin wyglądają dobrze ale potem jest jakby przetłuszcz i obciążenie u nasady i suchość i pozbijanie na końcach. Nie powinny być suche i pozbijane na końcach nawet jeśli są podniszczone. Przy głowie też powinno być jako takie odbicie.Mi się wydaje,że one potrzebują nawilżenia. Może maski z miodem, aloes, hydromanil lub glicerynę na długość popróbuj. Proteinki też uwzględnij żeby były sypkie.
Mi się wydaje,że przy tego typu włoskach oleje + silikony dadzą nie to czego im brakuje. Tobie nie potrzeba raczej zbytniego natłuszczenia,a raczej jakaś lekkość i nawilżenie byłaby wskazana.
Nie wiem do końca czy mam rację, bo to jedynie fotka, ale może warto przeanalizować i przetestować jeśli do tej pory nie próbowałaś z tej strony dodać im animuszu.

Podsumowując, mam nieodparte wrażenie konieczności zmycia nadbudowanych silikonów. Przy takich włosach często jest przetłuszcz lub łupież. Ale moje wrażenie może być mylne rzecz jasna.

a jakimi kosmetykami/sposobami najlepiej nawilżyć włosy? bo ja robię właśnie ten bląd, że natłuszczam je olejami, ale powinnam je chyba nawilżyć

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
a to moje kłaczki teraz są dłuższe o jakieś 5 cm niestety nie mam aktualniejszego zdjęcia , ale obiecuję ,że nadrobię zaległości

cały cas nie mogę się napatrzeć na Twoje włosy, no niesamowie są, myślałam, że taki błysk to tylko w reklamach też tak chcę
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora