Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-19, 18:40   #2761
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Przy okazji powiem, że z TEGO śmierdzielka do ciała jestem bardzo zadowolona Niby dość krótko używam,ale 2x dziennie, więc mogę powiedzieć,że a) dobrze się wchłania b) dobrze robi skórze jakaś taka zadbana jest, nawilżona, zwarta
może im bardziej śmierdzi lepiej działa:P ja np zawsze używam jak mi zaczyna wychodzić febra oleju manuka - dzięki niemu znika przed papraniem się:P(uratował mnie na sylwestra:P) i co do zapachu- mnie osobiście odrzuca... mojej mamie natomiast się podoba... więc są gusta i guściki :P

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a ja dzisiaj byłam w rossie po małe pojemniczki i widziałam sporo alterry na promocji, w tym olejki za nie całe 10 zł ale w gazetce ich nie widzę, czy już mi się coś na oczka rzuciło? U Was też są te promocje? Z ciekawości pytam
właśnie mam pytanie co do tej firmy... czy istnieje jeszcze-Alterra szampon dodający objętości, Papaja i bambus a jeśli tak to czy któraś z was miała i jak działa?

Edytowane przez seszene
Czas edycji: 2012-01-19 o 18:46
seszene jest offline Zgłoś do moderatora