Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-14, 14:01   #4037
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

ale sie uchodzilam ale dobrze bo zalatwilam 3 wazne sprawy urzedowe

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zloty blond poziom 8


laski co mnie dzis spotkalo
poszlam z lola pod biedre, zawiazalam ja i robie zakupy. w oddali widzialam ze idzie kobita kolo 40 z foksterierem... w sklepie do mnie podchodzi i mowi ze moja suka sie odczepila i zebym poszla na dwor ja uwiazac, bo jest przy jej psie.
wylaze- no rzeczywiscie ale mnie nie tknelo ze przeciez lola sama sie odwiazac nie mogla... uczepilam dziadówe i wrocilam do sklepu.
dopiero jak skonczylam zakupy i wyszlam na dobre, odczepiam lole i cos mi nie gra...
uwierzycie ze ta franca zaje*ala mi smycz!?
miala taka jak ja flexi 2 czarna ale ta byla cala porysowana, smierdziala starym zdechlym psem i do tego rolki dziwnie chodza.
oczywiscie babska ni widu ni slychu
wrocilam do domu wsciekla i z tej rozpaczy poszlam do carrefoura kupic loli nowa smycz i od razu szelki... bo sie tamtej zwyczajnie brzydze mimo ze ja upralam
tym razem czerwony komlecik.
poszlo ze mnie 150zl.
ta podmieniona juz wypralam w proszku i niech lezy jako zapasowa ☠☠☠☠a ze ludzie to takie swinie ja nie wiem...
baba zadbana, pies rasowy i kradnie szkoda ze moja lola nie gryzie obcych

nowa smycz juz podpisalam markerem niezmywalnym i lakierami do paznokci teraz juz sie moze nikt nie polasi jej zaje*ac... wrr........to juz 7 smycz loli a lola ma 2 lata.
zbankrutuje.
coooo takie jaja sie zdarzaja nie wierze normalnie..

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaaaahahaha biedna babcia

Bunnyyy... a co to za kolor?
piekny kolor taki jakie mi sie podobaja cieply
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Caskada - jeśli chodzi o podróżowanie to ja mogę jeździć wszędzie i obojętnie czym, byle zobaczyć jak najwięcej wychodzę z założenia, że wszędzie jest warto pojechać, nawet na wioskę pod miastem pewnie dlatego już kawałek świata udało mi się zobaczyć
dlatego ja spedzam wakacje w PL siedzac u tz w domku na wsi i jezdzimy na mazury bo mamy blisko
uwielbiam nature i spokoj brak pospiechu i tlumu
czesto tu zwiedzamy weekendami wiec moze dlatego tego mi nie brak...
ten weekend znow w trasie sie zapowiada oby pogoda dopisala

zagranica jakos mnie nie kusi ale np krakow chcialabym zobaczyc
moja mam sie dziwi czemu do niej do wloch nie jade w wakacje ale ja nie znosze takich upalow ,jakie tam panuja wakacje na plazy jakos mnie nie kusza
moze kiedys zmienie zdanie...
poniekad jestem dziwna pod tym wzgledem bo moja siorka i tata co roku jest u mamy


uciekam dalej
oczywiscie migrensko musialo mnie dzis dopasc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora