Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-17, 16:52   #89
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
...
Gdy jest ciepłe światło mi jest także dobrze w cieplejszych barwach (makijaż) różu i ust (stąd taka popularność różu Orgasm w USA, np. w NY, ponieważ w tym mieście jest zupełnie inne, ciepłe światło). Za to, gdy nadchodzi taka pogoda jak np. dzisiaj - mamy chłodne, niebieskawe światło - to zmieniam kolory makijażu na chłodniejsze.
serio??? A mi jakoś mi się kojarzy z tą dzisiejszą pogodą, co za oknem



Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
...Moim zdaniem dobrze Ci w cieplejszych barwach (w kolorach ziemi?) i właśnie w takich przygaszonych.
Z drugiej strony dobrze jest czasem poprzymierzać kolory, których wcześniej nie tykałyśmy. Można wiele odkryć


Co do koloru karnacji, to wg mnie masz złoto-brzoskwiniową karnację, nie zupełnie oliwkową. Oliwkowa charakteryzuje się tym, że jest taka brudnawo-zielona
Ale oczywiście Ty znasz siebie lepiej, ja tylko wysnuwam takie wnioski na odległość i mogę się mylić
no tak mi mów jeszcze
W MACu mi powiedzieli, że oliwkowa jestem
Może dlatego masz takie wrażenie, że ja zawsze jak się widzimy jestem trochę pomalowana, zazwyczaj sypkim pudrem mineralnym z żółtawymi pigmentami. Może stąd to złoto
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora