Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 18:17   #4554
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Czy to efekt na zdjęciu, czy Taupe jest chłodniejszy od Sculpta?



Sculpting Powder Kevyna Aucoina
A tak serio to Next to Skin jest do naprawdę BARDZO delikatnego i subtelnego konturowania. Taki leciutko zaznaczony cień na twarzy. A Sculpt też się nada jak najbardziej, przecież i tak się go blenduje I efekt wcale nie będzie przesadzony, więc spokojnie możesz brać jakby co Moim zdaniem warto mieć oba - Sculpt i Next to Skin. One dają bardzo różny efekt, nie ma tu dubla.
Dzisiaj polazłam do MACa na przerwie potestować bronzery, nie mają linii pro oczywiście, więc też nie miałam jak przetestować, ale za to nałożyła mi Harmony i Matte Bronze na drugi polik. Jeszcze Harmony ujdzie, ale nie wygląda to za dobrze, ale w Matte Bronze wyglądam, jakbym miała szaro burą plamę, okropnie to wygląda, po prostu koszmarnie.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
True Match jest obecnie w Superpharm za niecałe 38zł, więc całkiem nieźle Mam też próbkę MJ nr 10 i Givenchy nr 1.
Daj znać, jak ten Balm z Givenchy się spisuje. Sorki za mały offtop, ale miałaś może Givenchy Photo Perfection? Jeśli tak to w jakim kolorze miałaś i jak Ci się spisywał? Chociaz jedno zdanie
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora