Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-19, 08:57   #40
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Podkład rozświetlająco-antystresowy AVON

Cytat:
Napisane przez aga15118 Pokaż wiadomość
ja wlasnie zamuwiłam sobie podkład rozswietlający anty stresowy z Avonu ale dopiero pzyjdzie 24 , odcien Cream ... słyszałam o tych odcieniach w Avonie ze nie są takie jak w katalogu więc raczej Cream bedzie za ciemny . trudno kupi sie nowy....
Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ale ja własnie musze przyznać ze te odcienie się raczej zgadzają (szok!) bo w katalogu Ivory wpada w róż, cream jest ciemniejszy niż nude, a nude jest żółto beżowy i tak jest w rzeczywistości...
Też dużo ryzykuje ale nie chce mi sie zamawiac próbek...
te kolorki w katalogu faktycznie są prawie takie same jak w rzeczywistości
aga - jak Ci nie będzie cream odpowiadał (chociaż u mnie ten odcień zamawia 98% klientek, 2% zamawia odcień warmest beige, a 1% odcień almond), bo będzie np. za ciemny to w ciągu 3 miesięcy (a najlepiej od razu jak stwierdzisz, że odcień jest zły) zwróć go swojej konsultantce z prośbą o wymianę na inny odcień Wtedy ona na formularzu przesyłki zwrotnej zaznacza opcję, że odcień jest zły i zaznacza wymianę na inny odcień i wpisuje ten odcień, który wybrałaś Wysyła to z podkładem do Garwolina i przy następnej dostawie przychodzi jej ten podkład
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując