Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-29, 17:52   #713
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Czyli naprawdę warto ją kupić? Nie jest podobna do bambusa prawda?
Są różne opinie- że kamienieje i, że te złote części szybko się zużywają i potem zostaje zwykły, nieciekawy brązer- jak to jest? Bo mnie kusi...

Zmacałąm amber bronze EL, ale nie powalił mnie-chyba będzie zbyt pomarańczowy, dlatego wciąż się nad Terracottą zastanawiam.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Warto i nie jest podobna do bambusa, przynajmniej na mojej skorze i na cale szczescie, bo bambus jest u mnie pomaranczowy

To prawda, ze moze skamieniec, ale jak nie bedzie puderniczka dokladnie zamknieta i powietrze bedzie mialo dostep do srodka. Zlote fragmenty rzeczywisice szybciej sie zuzywaja, bo maja drobinki i przez to sa bardziej miekkie niz pozostale elementy. Ale w przypadku mojego pudru nie jest to jakas drastyczna roznica. Jej zaleta jest przede wszystkim to, ze jest jasna bardzo latwo sie ja aplikuje, bez palm i jest mega trwala, nie zlazi tez plackami z twarzy Wg mnie bardzo dobry produkt Jej jedyna wada jest mala popularnosc na Wziazu
podpisuję się pod tym, co napisała Contax dla blondynki warto. Tylko to ona wyszła w roku 2005/6 i wystarczy na 6 m-cy. Ale efekt cudny, rozświetlony.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora