Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-03, 11:04   #255
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Ja mam to samo Mam 24 lata, moja cera jest mieszana, dośc często pojawiają się na niej krostki ropne ( a jakieś zaskórniki mam zawsze niestety),a pod oczami pojawiło mi sie mnóstwo zmarszczek, normalnie siatka utkana z "niteczek", jednych mniej widocznych, drugich bardziej. Do tego pojawiły mi się bruzdy brwiowe i nosowe, tragedia Zawsze używam kosmetyków z Vichy, La roche i AA theraphy, dam o skórę bardzo a tu taka "niespodzianka"... No i własnie dziś wybieram się po Myokine krem korygujący i La Roche Activ C pod oczy... mam nadzieje, że coś to pomoże... Cięzko zadbac o taką dziwną cerę, z jednej strony mieszana, z krostami z drugiej nagle zaczeła się gwałtownie starzec moze to wynik stresu? No nic, teraz musze się jakoś pozbyc choc w częsci tych zmarszczek...

ps. ja jak nakładam krem na twarz , to omijam okolice oczu, a potem nakładam tam krem/seru do oczu ale nie wiem, czy jest to poprawnie
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując