Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-20, 17:50   #4025
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aa w tym sensie... no to, że grzebali w formule i z kredowego, zrobili wodnisty to już totalnie do , bo to tak, jakby zrobili nowy lakier zupełnie, tylko pod starą nazwą. czyli podobna sytuacja co ze Smokiem i FFF, tylko w ich przypadku zmienił się odcień, ale formuła chyba nie...





pisałam, że ciorny! czorny, jak moja dusza

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------




a skąd mamy wiedzieć? Śniegowa kupiła konkretny lakier, mając jego odlewkę, zamówiła pełnowymiarową wersję, z założeniem, że dostanie taką samą wersję, a tutaj CG wycięło jej psikusa i zmieniło całkiem formułę lakieru i przez to w jakimś stopniu jego kolor.




o toto, dokładnie... stąd te nasze debaty w poprzednich częściach o Flying Dragon i Flip Flop Fantasy.
słuchaj... a jak wygląda naklejka pod spodem? w sensie te numerki, oznaczenia, masz tam trójkącik? w ten sposób sprawdzałyśmy jaką wersję Smoka i FFF posiadamy, może to jest jakiś trop?
Dokładnie. Totalna w butli jak zobaczyłam to mnie tknęło, a po pomalowaniu... Szkoda słów.

No właśnie...


Tak, pamiętam. Ale chyba żaden z nich aż tak się nie zmienił.
Zerknę na naklejkę. Może i Prezes by na swoją spojrzała, to będzie pełny obraz
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora