Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica paznokci!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-11, 09:52   #71
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Wyleczyłam grzybicę paznokci w ciągu 2 miesięcy. Intensywną kurację rozpoczęłam w czerwcu. Teraz w końcu bez wstydu mogę nosić klapeczki. Zmagałam sie z grzybicą parę lat, paznokcie aż czarniały, zamalowywałam lakierami, żeby móc nosić sandałki. Teraz wzięłam się za siebie, i teraz nawet szkoda by mi było pomalować paznokcie jakimś kolorem, bo tam mi się podobają, takie są teraz ładniutkie, różowiutkie, i widać ten biały księżyc, którego nie widziałam już hoho.
Co robiłam?
- Zaczęłam od kupna Nailnera. Smarowałam ile się da.
- Moczyłam stopy w roztworze wody i octu.
- Moczyłam waciki samym octem i oklejałam paznokcie plastrem na noc. To bardzo rozmiękczało i wybielało paznokcie. Jak mi zczarniał, zrobiłam tak na noc i po tym czarnym rano nie było śladu.
- Systematycznie obcinałam to co odrosło. Tak, żeby było jak najmniej wolnej przestrzeni pod paznokciem. Tam kiszą się te grzyby i jak się czyści pilniczkiem to jest taki smrodek.
- Używałam dodatkowo Polfungicid. Zalewałam tym paznokcie ile się dało, a przede wszystkim pod. Zostawialam do wchłonięcia-chodziłam na boso albo w klapkach, by o nic nie wytrzec.

Myślę, że najbardziej pomógł właśnie Polfungicid i okłady z octu. Dziś jeszcze zapobiegawczo pomoczę czasem stopy w misce z wodą i trochę octu, i zaleję polfungicidem co drugi dzień, bo moze jeszcze coś tam zostało z grzybów przy końcu. Jest super!!
a jakiego octu używałaś ? Zwykłego 10%?
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując