Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - praktyki pedagogiczne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 18:08   #8
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: praktyki pedagogiczne

Ja w poniedziałek kończę praktyki w przedszkolu, z tym, że jeszcze nie prowadziłam całych zajęć sama, lecz tylko niektóre Ogólnie bardzo mi się podobało byłam u 3-latków i 5-latków. Jeśli chodzi o ubiór to ważne, żeby był wygodny (bo tu się trzeba schylić, tam coś podać, kogoś podnieść itd) ale i schludny, no i baleriny . Nie wiem jak w innych przedszkolach, ale dużym minusem było to, że każdy kto chciał sobie wchodził co chwilę do sali i chcąc nie chcąc zaburzał ćwiczenia, bo dzieciaki od razu się dekoncentrowały. Albo panie sprzątające akurat wtedy musiały zamiatać szurając krzesłami kiedy po długich męczarniach wreszcie 3-latki poszły spać
W tym tygodniu pewnie zacznę w podstawówce kl. 1-3 (którą mniej wolę od przedszkola) i zobaczymy co będzie
Także najbardziej chciałabym pracować w przedszkolu u starszych dzieci, ponieważ jest więcej czasu na dodanie coś od siebie, a nie tak jak w szkole trzeba pracować od dzwonka do dzwonka, co przeszkadza jeśli się chce wprowadzać ciąg połączonych zajęć. Poza tym wolę mieć dzieci wkoło siebie - tak jak w przedszkolu np. w kole na dywanie, niż żeby siedziały w ławkach, bo stwarza to pewną barierę, a lepszy jest bezpośredni kontakt
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując