Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-14, 22:23   #2658
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
ja robiłam w Active Women i było wszystko w jak najlepszym porządku

jestem po 3 zabiegach na łydki i mam rewelacyjny efekt, myślę, że 5 zabiegów to będzie na nie aż nadto ale za to po 4 zabiegach na bikini mam usunięte około 65% powiedzmy. Z tym, że przed rozpoczęciem zabiegu miałam grube wrastające włosy a teraz są słabe i cieniutkie. Został mi jeszcze jeden zabieg na bikini z pakietu, który kupiłam ale myślę, że trzeba będzie zrobić szósty

ale mimo wszystko uważam, że warto i polecam!
A jakiego lasera oni tam używają? LightSheer? I jakie mają podejście do klienta? Najbardziej się boję, że trafię na kogoś kto wykona zabieg od niechcenia...
Poczytałam trochę w innych miejscach i się skłaniam w stronę Vectusa (Vesuna albo Medestis), ale nie wiem czy jest sens się upierać, że chcę akurat na ten iść. I czy w tych salonach/klinikach dobrze wykonują zabiegi (nie chciałabym się zrazić).
Z tego co doczytałam to dziewczyny polecają salon w DG, ale niestety mam tam prawie 90km w jedną stronę. Dlatego chciałam coś na miejscu, w Krakowie (mam oddania i sesję, więc za bardzo nie mam czasu na dalsze podróże - a chciałam już zacząć zabiegi, żeby przed wakacjami się jak najwięcej pozbyć...).
Czy może też wybór lasera zależy od partii, którą chce się robić?
W sumie ilość opinii jest prawie równa ilości wypowiadających się i już głupieję od natłoku informacji
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując