Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 04:05   #4280
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Niestety każdy podkład w jakimś stopniu podkreśla faturę, nierówności skóry . Im więcej problemów z cerą tym gorzej wygląda. Jak ktoś ma blizny potrądzikowe to przecież podkład ich nie wypełni. Dodatkowo osoby z problematyczną skórą wybierają zazwyczaj te bardzo ciężkie, mocno kryjące podkłady, które są suche a to dodatkowo podkleśla to co chciałybyśmy ukryć.

Ja sama miałam okres, w którym po prostu chciałam przestać używać podkładów bo cera wyglądała gorzej z nimi niż bez. Trzeba znaleźć złoty środek, u mnie sprawdziło się poszukiwanie podkładów nawilżających, mniej kryjących i odpowiednia pięlęgnacja. Jak miałam spore problemy z cerą to używałam podkładów mineralnych, albo kremów bb + korektora, a nie jak wcześniej colorstaya razy dwa na całą twarz.
Rowniez mam wrazenie ze czym bardziej problematyczna skora i chcemy ja jakos ogarnac podkladem,tym bardziej podklad wydobywa niedoskonalosci,wrecz podkresla ...
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora