Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-12, 22:12   #1615
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Oj, ktoś taki bardzo się przyda.
Ja tam zakupów pomadek ochronnych nie żałuję.
Teraz otworzyłam balsam jajeczko Body Club truskawka, który kupiłam na poprzedniej promocji w rossmanie i jest super.
Fajny zapach, chyba lekko słodkawy smak (albo jego złudzenie), wygodny w użyciu. Na teraz w sam raz. Cieszę się, że mam zachomikowany jeszcze jeden.
Małe zapasy warto mieć, ale najlepiej rzeczy najczęściej używanych no i rozsądnych rozmiarów. Ja już mniej więcej wiem ile i czego mogę zachomikować, a czego nie warto chomikować wcale.
Miałam ten balsam, ale malinowy i bardzo go nie polubiłam, był taki dziwnie wodnisty na ustach i chemicznie pachniał, bleh

Ogólnie problemem większości z nas są chyba właśnie zakupy. Jestem dobrym przykładem na to, że nawet z dużych zapasów da się wyjść, jeśli nie robi się dużych zakupów. A mnie niestety ostatnio poniosło i znów mam wszystkiego za dużo Zebrałam kosmetyki w jednym miejscu, wszystkie zakupy dokumentuję zdjęciami i skutecznie mnie to odstrasza, przynajmniej w porównaniu do kwietnia póki co jest ogromny sukces. Oby tak dalej Warto też uświadomić sobie, ile na to wydajemy i zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na fryzjera/kino/obiad w restauracji

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Również korzystam z promocji, nie lubię też mieć po jednym kosmetyku w niektórych kategoriach. Gdy np. dobijam do połowy butelki toniku, to lubię kupić drugi, jeśli trafi się fajna okazja, żeby nie biegać na ostatnią chwilę po drogeriach. Ale 5 butelek to już przegięcie...
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora