Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-05, 00:49   #292
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Przecież my na wizażu wiemy o Tobie tylko tyle, ile sam nam napisałeś. Zobacz ile linijek w postach napisałam ja a ile Ty. Jedno zdanie na post i to same negatywne opinie o samym sobie. Jakbym przejrzała każdy Twój post to chyba nie ma ani jednego pozytywnego, tylko w każdym jakieś depresyjny płacz, jaki to jesteś nikomu nie potrzebny, brzydki, chory, załamany i nie wiem co jeszcze. Dorośli ludzie nie siedzą i nie rozkminiają czy są komuś potrzebni czy nie, tylko zajmują się swoim życiem. Żyją, dbają siebie, o swoje przyjaźnie, o swój wolny czas. A reszta przychodzi sama.
Jeśli będziesz tylko każdej dziewczynie truł, "ja jestem fajny, mam fajny charakter, tylko nie mam znajomych bo czuję się niepotrzebny, nie mam fajnej pracy bo nie potrafię zmienić, nie mam prawa jazdy bo jestem za nerwowy, nie ubieram się fajnie bo mi się nie chce, nie mam zainteresowań, bo jestem na wszystko za słaby psychicznie... " To co taka kobieta ma odpowiedzieć na to wszystko
Co Ty byś takiemu człowiekowi poradził
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora