Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-26, 21:00   #43
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Czesc blondaski!
witajciew kolejnej częsci!!
wiecie co mam problem.. pod choinkę wybralam sobie od chlopaka naprezent prostownicę.. ale mielismy malo czasu i musialam w 20min. wybrac w Media markcie.. no i wybralam ta: http://archiwumallegro.pl/prostownic...764543715.html
W domu okazalo sie ze plytki niedokladnie do siebie przylegają.. tzn. z przodu przylegaje a im dalej tym większa szpara sie robi. Jak bardzo mocno docisne to jest w miare ale przeciez nie bede uzywac takiej sily do prstowania wlosow.. Nie wiem teraz co zrobic, czy ja mam wadliwy model czy co? ogolnie prostuje dobrze ale jak wezme za malo wlosow to przelatują miedzy plytkami bo nie przylegaja dobrze tam pod koniec. Co mi radzicie? Znacie ten model Babylissa?
Moze one wszystkie takie sa?
Kurcze, moglm najpirw sie zastanowic dobrze przed kupnem.. ona kosztowala 189zl. Co radzicie? Bunny moze Ty wiesz cos na temat tych prostownic? moze lepsze remingtona? sama nie wiem, cholera zla jestem na siebie;/ Prosze dajcie znac do jutra rano, bo jutro jad do media marktu zobaczyc czy inne tez maja takie niedokladnie przylegajace plytki.
Buzka kochane!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora