Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-13, 11:39   #73
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

No wiec jestem juz w Polsce

Nie jest tak zle z tymi maseczkami. Ja ubieram tylko na buzie, nie na nos. A corce nie daje w ogole maseczki. Duzo osob wlasnie ubiera tylko na buzie.

Na masazu nie musialam miec maseczki i powiedzialam pani masazystce zeby sobie zdjela. Powiedziala, ze noszenie zalezy w sumie od klienta. Jesli sobie ktos zyczy miec i mowi zeby ona sobie tez zalozyla to tak robi. To musi byc niesamowicie niekomfortowe dla ludzi ktorzy pracuja np. jako masazysci, fryzjerzy etc. zeby caly dzien miec maseczke na twarzy. Nie wspominajac juz o calym personelu medycznym.

Bede miala wizyty jeszcze u dentysty, na badaniach, u lekarzy. Zobaczymy jak tam bedzie.


Ja tez jade w gory W Bieszczady, na 4 noce. Ale ja nie bede podbijac szczytow. Tam chyba Tarnica jest najwyzsza. Z moim maly leniuszkiem to bedziemy tak rekreacyjnie sobie spacerowac Nasz rekord dotychczas to 15 km w lasach Sherwood u nas w UK, wiec mistrzami chodzenia po gorach to my nie bedziemy
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując