Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klej do rzęs.! który jest najlepszy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 13:11   #12
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: Klej do rzęs.! który jest najlepszy?

Cytat:
Napisane przez angelfree Pokaż wiadomość
witajcie Drogie Panie.Ja mam pytanie odnośnie kleju do przedłużania rzes metoda 1;1.
kilka msc temu robiłam kurs na produktach NOUVEAU lASHES ,bardzo znana marka ale tez bardzo drogie produkty.
Niestety w ofercie posiadają tylko jeden rodzaj kleju i jest on długo schnący 3-5 sec,bezzapachowy.

Skuszona dobrymi opiniami kupiłam klej z SL.ULTRA PLUS czarny 2-3 sec.Faktycznie ,klej bardzo ładnie się rozprowadza,szybko schnie ,nie pozostawia grudek...ale ten zapach..OMG.szczypie w oczy niczym cyjanopan albo super glu w dodatku remover z tej samej firmy...to jakiś koszmar.Wogóle nie chce usuwać tego kleju.

pytanie;czy znacie jakies dobre kleje w rozsadnej cenie,takie ,które nie szczypią w oczy?
Proponuje zostać przy dobrej firmie,ja pracuje na Lash Perfect.Też wczesniej próbowałam tańszych ale jednak wole wyższą półkę,nie muszę się tłumaczyć klientce ze za jakiś czas nie będzie wyglądała jak królik bo przyznacie dziewczyny ,że większość pań ma czerwone oczy jak używacie w/w firmy.
Każdy pracuje na czym chce jednym odpowiada to innym co innego-ja już znalazłam. Ja jestem zadowolona bo szybko się pracuje i bez problemów,więc warto dołożyć tym bardziej ze nie jest to jakaś zawrotna róznica w cenie np.kleju
OliG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując