Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pytanie o bibliografię do pracy maturalnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-01, 23:17   #9
Shisha
Raczkowanie
 
Avatar Shisha
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 91
Dot.: pytanie o bibliografię do pracy maturalnej

Cytat:
Napisane przez pollyjean Pokaż wiadomość
spójrz na stronę z danymi i tam powinno być->pod red. X
polonistka powinna wyjaśnić wszystkie wasze wątpliwości, ale przypuszczam, że robisz to na ostatnią chwilę, więc nie miałaś okazji zapytać o to

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------



to zależy. jeśli książka jest napisana pod redakcja czterech autorów, to tak. jeśli autorów jest czterech, ale napisana była pod redakcją kogo innego, to zawsze wpisuje się tylko redaktora.
ludzie, wszystko jest napisane na odpowiednich stronach książki, wystarczy zerknąć.
Dzięki za szybką poradę, nie robię tego na ostatnią chwilę, mam jeszcze trzy dni koniecznie chcę oddać jutro, a ostatnio (jakiś tydzień temu) zmieniłam zupełnie konspekt prezentacji... I książki przy okazji. Dziewczyny wiem że pomożecie jak napisać że korzystałam ze strony http://usjp.pwn.pl/


A i jeszcze jak mam Ballady i romanse Mickiewicza i wybieram Romantyczność to tak będzie ok?
Mickiewicz A. Ballady i Romanse: Romantyczność, Kraków: Greg. 2000, ISBN 83-7327-273-9.
__________________


Edytowane przez Shisha
Czas edycji: 2009-04-01 o 23:23
Shisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując