Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-26, 13:40   #1857
roksiakb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam serdecznie
Uffff.... przebrnęłam przez cały wątek. Jak to super, że dzielicie się swoimi przezyciami !!

Ja 3 wrzesnia jestem zapisana na LS na wąsik. Za jakiś czas chcę zrobić też baczki i bródkę (boję się robić od razu, gdyż boję się efektu - czy w ogóle cos pomoze). Nie mam tam bardzo ciemnych włosków jak np na nogach, ale jednak są ciemne i widoczne. ;/

Mam pytanie do kobietek, które mają hirsutyzm, czy problemy z hormonami, czy tez pco - czy ostatecznie po serii zabiegów uzyskałyście wymarzony efekt ? Ile ostatecznie zabiegów wykonałyście ?
Większość obób pisze, że trzeba golić włoski przed zabiegiem. Niektórzy piszą, że absolutnie golic nie wolno, tylko podcinac nozyczkami... A wy jak to robiłyście ?

Boję się, że będę golić buźkę maszynką, włosy się wzmocnią a efektów nie będzie i zostanę z męskim zarostem
__________________
Jak na razie nadal pozostaje nadzieja...

Edytowane przez roksiakb
Czas edycji: 2013-08-26 o 14:29
roksiakb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując