Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - loreal excellence blond jak wychodzi na włosach?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-15, 12:06   #29
anioleczek79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: loreal excellence blond jak wychodzi na włosach?

Exexcellence creme 7 blond
A więc tak..
Mój wyjściowy kolor to średni blond. Od 10 lat chodzę do fryzjera i rozjasniam włosy. Ostatni raz przyciemnilam je troszke tak jak radził mi fryzjer i po kilku myciach i 3 miesiacach mialam na glowie 3 kolory-odrost ciemny-czerwony i na końcach ciemny blond. Dzisiaj bóg wie dlaczego kupiłam farbe j.w i ufarbowalam głowę. Po 10 minutach natychmiast zmyłam farbe gdyż blond okazał sie czekoladą...włosy jeszcze mokre wyglądają na kruczoczarne ale po wysuszeniu przypominają czekoladę. Jak na tak krótki czas trzymania farby na włosach stwierdzam że pokryla wszystkie nierownosci. Gdzieniegdzie widzę te moje pasemka blond ale to pewnie dlatego że za krotko trzymalam. Wlosy sie blyszczą.
Patrze teraz na to pudełko z farby i mój obecny kolor włosow sporo odbiega od koloru na opakowaniu !!
Chytry dwa razy wiecej traci..nastepnym razem wybiore sie do fryzjera a teraz bede musiala sie jakos przyzwyczaic do nowego wygladu i mam nadzieje ze kolor szybko sie wypłuka.

Edytowane przez anioleczek79
Czas edycji: 2013-12-15 o 12:09
anioleczek79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując