Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza dla mężczyzny 22 l.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 22:29   #8
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Metamorfoza dla mężczyzny 22 l.

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
Hej
Od razu przechodzę do rzeczy:
1. Jeśli chcesz mieć tą skórę bez niedoskonałości i "czarnych kropek" to proponuję kwasy u kosmetyczki lub mikrodermabrazję
2. Podkład - szczerze mówiąc uważam, że mężczyźnie podkład jest zbędny. Podejrzewam, że nie jesteś "make-up artist" (bez zgryźliwości!), więc podkład jest widoczny na Twojej twarzy.
3. Musisz poznać podstawy pielęgnacji. Z tego co widzę jedynie podrażniasz i starasz się oczyścić skórę. Powinieneś zainwestować w mydło do mycia twarzy (polecam aleppo 24%), zamiast toniku poleciłabym wodę termalną (uriage lub avene) i krem nawilżający (może być też czyste masło shea czy olej kokosowy - na noc). W skrócie pielęgnacja to: oczyszczanie, "tonizowanie" i nawilżanie. Jeśli używasz podkładu to konieczny jest demakijaż zaraz po powrocie do domu! Co do peelingu - polecam kupić płatki kosmetyczne peelingujące (do kupienia w rossmanie)http://4.bp.blogspot.com/-pQTq9JFpSJ...599cie2324.jpg
4. Szminka może być widoczna na ustach, bo delikatnie błyszczy. Też odradziłabym. Za to mogę polecić Ci, żebyś po powrocie do domu lub na noc nakładał sobie grubą warstwę na usta np. to nierafinowane masło shea (można kupić przez internet na stronach np. zrobsobiekrem, mazidla,e-naturalne) i pamiętaj o nie skubaniu ich, nie oblizywaniu i nie gryzieniu

Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Jak masz więcej pytań to wal
z olejem kokosowym na twarz to bym uważała, bo on lubi zapchać skórę (wiem, z doświadczenia)

ale wizyta u kosmetyczki to jest dobry pomysł można nawet zastanowić się nad oczyszczaniem skóry nosa

Jeżeli takie zabiegi nocne na usta Ci nie pomogą, to może warto kupić albo balsam nivea dla mężczyzn (nie błyszczy się tak) albo zwykłe masełko nivea w metalowej puszce? nie widzę nic złego w tym żeby facet używał takich rzeczy, a komentarze, że to wygląda jak szminka, że mężczyznom nie wypada (bo i to słyszałam) to mała porażka.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując