Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Globulki i kremy plemnikobójcze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-27, 06:18   #9
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Cytat:
Napisane przez tutti16
o globulkach owszem słyszałam i o prezerwatywach ze środkiem nenoxylenem 9,ale o kremach? chętnie czegoś posłuchamczekam na informacjie

Krem wprowadza się do pochwy za pomocą specjalnego aplikatora dołączonego do opakowania. Jest skuteczny natychmiast. Działa 6 godzin, można go więc zaaplikować wcześniej. Stosunek po 6 godzinach wymaga następnej porcji kremu...


Cytat:
Napisane przez radiola
mialam takie polaczenie przy pierwszym stosunku: globulki+gumka i aaaa ffeeeee! globulki jak dla mnie sa okropne, pienią sie jak nie wiem, wyciekaja, trzeba je wlozyc conajmniej 10 min przed wiec nie ma mowy o 'szybkim numerku' ani o seksie oralnym nie widze zadncyh zalet globulek
ter az biore tabletki i to dopieor jest wygoda chociaz prezerwatyw nadal uzywamy poniewaz jestem mloda i gdyby tabletki zawiodly...po za tym ostroznosci nigdy nie za wiele
Masz racje ostrożności nigdy nie zawiele

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-11-20 o 00:22 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując