Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 08:53   #4460
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Ogólnie, napisałam posta gdzieś z pięć stron temu :/
Ogólnie to jak się udziela w wątku, który tak pędzi, to trzeba się liczyć z tym, że czasem jakiś post zostanie pominięty, bo się go po prostu zwyczajnie nie zauważy Trzeba walczyć o swoje i wklejać kolejny raz

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Owszem cieszę się, ale ciąży mi brak moich rzeczy i to że non stop jak kogoś spotykam to pyta się "co u was?" i muszę tłumaczyć co staje się denerwujące i męczące. Zaraz dopytują a co, a dlaczego, a kiedy itp i już mam dość :/
Ja ze swoim eksem nie jestem od ponad roku, od pół roku poza gadu nie utrzymujemy kontaktu, widzieliśmy się przez ten czas 2 razy po 15 minut (tak LetMeBeYourFantasy , udało nam się to mimo wspólnego towarzystwa i miliarda wspólnych spraw, że o małym miasteczku w którym każdy na siebie wpada nie wspomnę), a non stop mnie ktoś o niego pyta.
Ostatnio nawet zapytali mnie czy się dorobił i zmienił samochód, bo mnie w innym widzieli (nie wpadli na to, że mam nowego faceta...).
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora