Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blond pasemka na czarnych wlosach...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-21, 17:22   #27
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Blond pasemka na czarnych wlosach...

Hej

Pewnie mogę Wam pomóc, bo sama MIAŁAM ten problem ale już po wszystkim ;D a w dodatku mama jest właścicielką/ fryzjerką salonu Loreala, i ja tam się troche poduczam więc poopowiadam Wam troszku

A więc mam włosy tak do połowy pleców chodowane juz sporo sporo, i w wakacje zamalowałam swoje rozjaśniane pasemka na ciemny brąz. Potem wiadomo ciągle odrosty to znowu farba i wyszły bardzo ciemne, wręcz czarne. Jakoś ostatnio skusiłam sie zeby zrobic pasemka, pracownice mamy mówiły, że wyjdą i wyszły ! Wręcz popielaty blond, na czarnych włosach [ robione jakimś rozjaśniaczem loreala] ale siedziałam z nim jakies 2 godziny.. potem odżywki itd, ale .. po dwoch dniach mama mi je zamalowała bo chodziłam i ryczałam ze złości. Okropnie one wyglądały jak skunks. Czarne włosy w białe paski heh.. ale pasemka wyszły idealne.

Po zamalowaniu za jakiś czas poszłam na kąpiel rozjaśniajacą. Jest to mieszanka szamponu, odżywki rozjaśniacza wody i wody utlenionej. Dziewczyny potrzymały mi to pół godziny i po wyszuszeniu ogólnie mialam bardzo nierówny kolor tzn. koncówki taki ciemniejszy rudy zaś u góry rudzizna z żółcią. Ale połozyły mi na to kolorek i teraz mam ciepły brązik ;d i moge wracac se powoli do naturalności

Pozdrawiam ;*
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując