Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-08, 13:41   #610
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona . Cera wygląda bardzo świeżo, nie widać zmęczenia, które ostatnio mi towarzyszy. Esencja wpływa na jej koloryt, nie przetłuszcza. To dopiero pierwsza aplikacja, więc nie chcę popadać w zachwyt, ale jak tak dalej pójdzie, to będzie to mój azjatycki hit .

Czy mogłabyś mi napisać który odcień Innisfree Waterproof BB posiadasz?
gdybym się nie wykosztowała juz w tym miesiącu to bym zamówiła jeszcze pare rzeczy w tym ta esencję a tak musi czekac na luty dopiero a co do bb to mam nr 2 używam od maja a wczoraj przelałam do buteleczki z pompką i okazało się że mam jeszcze z 15 ml.. wydajny jak nie wiem co ale zaznaczam że nie uzywałam dzień w dzień ale jakoś tak 4 razy na tydzien i w lecie też bardzo często sie nie malowałam..czasem częściej. najlepsze jest to ze ja pracuje w trybie 12h i bb musi byc na twarzy min 13-14h i ten daje radę przy mojej mieszanej cerze. wiadomo ze czasie upałów czas sie skraca ale teraz to jest mój hit to tego zakupiony praktycznie w ciemno bo zasugerowałam się słowem waterproof w nazwie
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując