Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-21, 11:54   #1017
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Magdalena rzeczywiście poszalałaś Tinty wyglądają obłędnie.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6439404 6]Haha, ja się cały czas docieram z moim kiciusiem. Trudno jest, bo on ma trudny charakter. Bije mnie A z mężem sypia, wtula się w niego, łapkami zapiera o jego plecy i śpia. A ze mna nie chce, obok mnie, w sensie. W ogóle włazi nam do łóżka jak do siebie Kładzie się między nami i zadowolony. W ogóle - jaki środek antykoncepcyjny [COLOR="Silver"]

[/QUOTE]

Moja "mała" w domu jest aniołem. No może poza momentami gdy jest burza (boi się, próbuje się gdzieś schować i zdarza się jej napsocić, na przykład zrzucić kwiatek) i gdy ktoś coś je (nie próbuje nic capnąć, ale siada naprzeciwko, patrzy w oczy z miną "nie jadłam od tygodnia").
Ale na spacerach ręce opadają - przypomina jej się, że to jej spacer i że trzeba spacerować tam gdzie ona ma ochotę. Kładzie mi się w najmniej odpowiednich miejscach (zdarza się, że na środku ulicy), a ja prawie 40 kilogramowego psa nie podniosę. Wtedy działa tylko ser żółty, po który jest skłonna się podnieść i przejść kilka kroków.

Ale poza tym - anioł. Właśnie śpi w ulubionej pozycji z miną "nie przeszkadzać, opalam się". Na i jak się na nią gniewać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160815_111928.jpg (71,2 KB, 53 załadowań)
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora