Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baby face - jak to zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-26, 21:15   #60
agniecha_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 30
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez zebrowadora Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Po wczorajszym wypadzie na miasto stwierdziłam że muszę coś zmienić w sobie bo to co się dzieje jest nie do zniesienia. Wczoraj właściciel lokalu w którym byłam ze znajomymi chciał mnie wyprościć - "nieletni tu nie mają wstępu ". Uparł się że mam 16 lat a jak zobaczył na dowodzie że zaraz będzie moje ostatnie naście to kopara opadła. Tak jest co raz częściej. Przez to jest również problem z facetami, bo który chce "dziecko z gimbazy". Mam prawie 19 a ludzie mi dają 15/16. Dlatego chciałabym was prosić o pomoc, byście mi doradziły co zmienić w swoim wyglądzie żeby wyglądać na swój wiek mam nadzieję że mi pomożecie Załącznik 6360691

Załącznik 6360696
Nie wyglądasz wcale za młodo, a już na pewno nie masz baby face. Pokazałabym Ci moje zdjęcie, ale boję się że ktoś znajomy wejdzie na wizaż. Mam 24 lata i wielkie, brązowe oczy, okrągłą twarz, pełne usta, ciemne brwi i skórę na twarzy jak u małej dziewczynki. Jedyne co mnie "ratuje" to bardzo ciemna oprawa oczu i dość ciemna karnacja, ale i tak bez makijażu wyglądam jak dziecko. Uznaję to w pewnym sensie za zaletę. Ty masz 19 lat i wyglądasz w sam raz na swój wiek. Jeżeli tak bardzo chcesz się "postarzyć", to zacznij się malować. Trochę lat dodaje czarna kredka na dolnej śliskiej powiece i ciemne kolory ust.
agniecha_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując