Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 16:01   #4284
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
To pozbyłaś się paru centymetrów farbowańcówNa pewno nie wyglądasz na chłopczyka, taka długość nie jest krótka.
Mnie też kusi aby obciąć tak na 25 cm i dopiero wtedy zapuszczać, tylko że potem znowu na nowo od początku czekać aż urosną chociażby do tych 35 cm...

wiesz ja tak patrzę na nie i jeszcze bym tak też nawet do 25podcięła...bo tyle jeszcze jest zniszczonych mniej więcej....ale też mnie to chyba przeraża ile teraz będę wracała do mojej wymarzonej długości<patrz poniżej >

Ale kurcze w tak fatalnym stanie były te końce że wstyd z czymś takim chodzić tak naprawdę...najdziwniejsze jest, że korci mnie, żeby całkiem na krótko się obciąć na te 6cm ile mam moich naturalnych i perukę kupić i tak się zamaskować, ale chyba jak będę w peruce chodziła, to też się będą moje włoski niszczyć nie?

Piszcie co o tym myślicie

Tak bym chciała żeby mi szybciej te włosy rosły..Muszę uważać, żeby nie wpaść w obsesję mierzenia ich codziennie
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując