Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 20:10   #1708
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość



Strength ta z beznadziejnymi opiniami na kwc. Mi odpowiada

Lece ogarnac mieszkanie, wysmarowac olejem wlosy i paznokcie
A też ją se mam i se stoi raz mi nie podeszła, ale może next razem pod lakier ją walnąć ?
Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Ja to samo!
Ale teraz cały czas chodzę w pomalowanych to tak nie widzę, że się kruszą czy coś

Siostro! U mnie alterra stoi na półce przy ścianie i któregoś razu postanowiłam się "upewnić" czy pompka jest zamknięta i przekręcona... Oczywiście nie była i chlusnęło mi olejkiem na ścianę
Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Mi się jeden tak podle złamał ostatnio że nie dało się spiłować, zamalowałam a dziad i tak mi o wszystko haczy i tylko czekam aż minimalnie podrośnie żeby to spiłować.

Skończył mi się jeden olejek już, uff. Teraz nakładam serum Evree a za jakiś czas zainwestuję w drzewko herbaciane (ale to dopiero jak będę robiła zamówienie na ZSK bo w aptekach i zielarniach ten olejek jest zupełnie inny...), dodam do jakiegoś innego olejku i będę się starała o przyrost intensywniej.
No to nie jesteśmy same z brudną ścianą ale u mnie to jest na środku ściany HAHA to wtedy chyba było jak już szłam spać z olejkiem i pies chciał na łózko(sama nie skoczy bo jest za mała) i jakoś tak....samo poleciało

Też czasem se nałożę Evree bo nie jest taki tłusty xd



AAAAA malowałam dziś paznokcie na taki sobie kolor(to chyba szafirowy nie? xd) wiecie nie mam za perfect pomalowanych,skórki też zaniedbane, ale uj niech będzie xd nie mam czasu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0340.JPG (40,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0341.JPG (48,2 KB, 44 załadowań)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-03-24 o 20:14
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując