Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-28, 18:42   #3163
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no i dobrze

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------



czy znać, to nie wiem. Chociaż kojarzyć. Ale żaby to był wstyd w towarzystwie...? Na pewnie nie dla mnie, ale to może ja nie jestem wstydliwa i dlatego.
Na pewno nie będę się zmuszać do czytania, tylko dlatego, że to wypada znać, bo to jest jakiś kanon, który krytycy, czy znawcy stworzyli... Połowę lektur przeczytałam z poczucia szkolnego obowiązku a nie z miłości do literatury. Mimo, iż czytam bardzo dużo.
Yen, właśnie o to chodzi - nie chcę się zmuszać. czytam, bo lubię, do niektórych książek i lektur szkolnych wracam po kilku latach ale to z własnej chęci i własnej ciekawości.
poza tym nie lubiłam nigdy polskiego...


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
To jest właśnie bez sensu. Takie gonienie na czas, wcale się nie dziwię, że uczniom nie chce się czytać....
ano...


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
sama chciałaś wiedzieć!


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
tak samo mowiła moja polonistka... co zrobić żeby młodzież znielubiła jakąś książkę? dać ją na lekturę... coś w tym jest.
otototo! ale jeszcze nauczyciel może zniecięcić. brrr. źle wspominam swoj polski.


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wy tu o lekturach... pozdrawiam studentka filologii
no siema
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora