Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-14, 10:20   #4609
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylvievie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja szukam czegoś co poradzi sobie z moją skórą twarzy - trochę tłustą a zarazem łuszczącą się w strefie T (szczególnie nos..bardzo widoczne suche skórki ), w pozostałej części suchą, bladą i z czerwonymi przebarwieniami na policzku. Próbowałam już wielu podkładów, szukam czegoś w miarę lekkiego - nawet kosztem gorszego krycia, na przebarwienia i tak nakładam korektor.
Ktoś,coś? Jakiś mineralny, dermatologiczny? Będę wdzięczna za pomoc
Może zamiast podkładu postaw na pielęgnację. Możliwe, że masz suchą skórę, albo odwodnioną i stąd te skórki. Ja mam całą twarz tłustą i kiedy używam za dużo kosmetyków z alkoholem, albo innego rodzaju matujących to potem mam suche skórki. Robię wtedy peeling, maseczkę nawilżającą, na noc i na dzień krem nawilżający i wszystko wraca do normy i każdy podkład już dobrze na mnie wygląda.

Sekret podkładu często bardziej leży w naszej codziennej pielęgnacji. Bo można mieć trądzik czy jakieś nierówności cery, ale suche skórki są na tyle specyficzne że nic na nich dobrze wyglądać nie będzie.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora