Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-01, 14:52   #39
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Cathy moja paczuszka nadal nie dotarła. Czy możesz zerknąć czy na pewno została wysłana? Bardzo Cię proszę, bo już nie mam kapki hydrolatu. Przy okazji chciałam dopytać o to czy mam dopłacić coś za przesyłkę do mnie, bo te hydrolaty i inne to chyba cięższa paczka była niż zwykle.
o ile dobrze pamiętam, to zmieściłaś się i nic nie musisz dopłacać.. ale rozliczać to zamówienie bedę dopiero jutro i wtedy się okaże ostatecznie I sprawdzę oczywiście

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
Cathy dopłaciłam Ci do SN ale mniej niż wyliczone bo poproszę o przesyłkę SN + Lumiere i wtedy jeden koszt przysyłki tak?

a miałam w arkuszu 2 razy policzoną

dziękuję
aaaa, bo nic nie wspominałaś, ze chcesz razem.. a ja gdy ktoś nie krzyczy, to liczę dwa razy wysyłkę, żeby nie kombinować i poźniej pretensji nie słuchać, że "przecież miało iść osobno, a nie czekać"
To jak będę wieczorem nanosić dzisiejsze wpłaty, to zrobię korektę

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
O, super, już lecę uzupełniać w watku EDMowym Ja mogę bez pudełka

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Kasiu, piszę tutaj, bo w wątku EDMowym nie mogę nic napisać, nie wiem o co kaman, nie siedzę na swoim kompie

Kasiu, tak jak pisałam wzięłabym Sunlighta i Multitaskinga. Co do podkładu to poproszę Fairly Light Neutral formuła Original Glo, pół na pół z Andzia1971, pudełeczko dla niej
ok
Cytat:
Napisane przez Chaigata;19717504

[COLOR=YellowGreen
Cathy, dziękuję za EDM 67 i gratiski [/COLOR]
a proszę bardzo
Ja również dziękuję za zamowienie wspólne

Zamówienie MEOW - złożone
Zamówienie Aromaleigh - złożone

W obu przypadkach załapałyśmy się na zniżki

Dotarł dzisiaj LaurEss oraz LureBeauty - VAT w arkuszu jest już rozliczony, proszę o wpłaty.
Dotarło również Pure Luxe
Niestety, wysyłka dopiero po długim weekendzie, bo jutro wyjeżdzam, a dzisiaj na pewno nie dam rady tych wszystkich paczek ogarnąć
I przypominam o dopłatach do Aromaleigh - bo wciąż nie mam wpłat od wszystkich, a paczka czeka na odebranie

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-06-01 o 14:54
cathy jest offline Zgłoś do moderatora