Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-21, 10:35   #527
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
jak tam włoski??

wstawiam wam zdjęcia

bardzo ładnie Ci w tych włoskach !! kolorek super pasuje

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Wiecie co. Odkryłam wczoraj, ze moje włosy, to typ 1B, czyli proste z niewielkimi falami nadającymi objętośc. Zawsze myślałam, ze to sa zniszcenia, a to nie żadne zniszczenia, tylko leciutkie falowanie!! Zobaczcie sobie tą stronkę, naprawde fajna, mozna się duzo dowiedziec:
http://homepage.mac.com/annsofie.hen...toAlbum18.html
Wrzucam jak wyglądały moje włosy bez żadnego rozczsywania po myciu po wyschnieciu same, aha i bez odżywki wygładzającej. Jak porzadnie rozczeszę i nałoze na nie prostującą odżywkę, to sa idealnie proste, ale jak nie, to takie jak na zdjęciach, wiec to sie chyba kwalifikuje pod 1B. Nie sugerujcie się tym suszem, bo wtedy nie trafiłam jeszcze na swoją pielegnację. Od kiedy stosuje sie do zasady kręconowłosych, to mam superwłosy. Musze teraz je wysuszyc bez rozczesywania, to zobaczycie różnicę.
wow, fajna odmiana ale podziwiam Twoje włoski że mogą schnąć bez rozczesywania ich uprzednio moje to by się tak skręciły i splątały, że potem bym ich połowę wyrwała przy rozczesywaniu:P
też czytałam te zasady kręconowłosych, ale strasznie dużo informacji..nie wiadomo od czego zacząć :P
zlukałam tę stronkę(nawet nie wiedziałam, że zrobili takie kategorie włosowe :P ) i ja mam typ włosów 2C

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, dopiero wstałam i nadal foch, przynajmniej z mojej strony. a i w ogole w nocy myslalam ze go ku.wa zabije! co sekunde mial jakies tiki i zgrzytał tak glosno zebami ze juz szalu dostawalam!!
haha moze przeżywał kłótnie przez sen i go wyrzuty sumienia gryzły bedzie dobrze, nie martw się
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora